تهران - پاسداران

09109290091

09109290091

درباره ما

شف زارع

 

مهدی زارع کیست؟

سرآشپز مهدی زارع با 13 سال سابقه تحصیل و کار حرفه‌ای و با نگاهی ملی برای در اختیار داشتن بهترین رستوران‌ها، هتل‌ها و تالار‌های پذیرایی در کشورمان اقدام به تاسیس شرکت ….. نموده و در طی این مدت مجموعه‌های بی نظیری از رستوران‌های برتر کشورمان را راه اندازی نموده است.

خدمات مجموعه سرآشپز مهدی زارع  راه اندازی رستوران سرآشپز زارع شامل طراحی، ساخت، راه اندازی، آموزش، مشاوره، تجهیز و چیدمان هتل‌ها، رستوران‌های اروپایی، آسیایی، دریایی، مدیترانه‌ای، فودکورت‌ها، تالار‌های پذیرایی، آشپزخانه‌های صنعتی، فست فود و کافی شاپ با منطقی‌ترین سرمایه گذاری در کلاس و استاندارد های جهانی و بالاترین میزان سود دهی می‌باشد.

مجموعه سرآشپز مهدی زارع

یکی از برترین مجموعه‌های راه اندازی رستوران که با استفاده از بهترین و کارآمد‌ترین مدیران و سرآشپزان و باریستاهای این صنعت در ایران مشغول راه اندازی ده‌ها پروژه موفق است، مجموعه راه اندازی رستوران سرآشپز زارع می‌باشد.


این تیم با سرپرستی سرآشپز بین المللی سيد مهدي زارع ( شف زارع ) ضمن طی کردن مدارج تحصیلی و آکادمیک این هنر و صنعت در کشورهای ایتالیا، فرانسه، ترکیه، فلیپین، امارات، اندونزی و ایران و سال ها کار تجربی و تخصصی به برترین مجموعه راه اندازی رستوران در ایران بدل شده است.

مجموعه سرآشپز زارع با داشتن کادری مجرب و حرفه‌ای خدماتی شامل طراحی، ساخت، راه اندازی، آموزش، مشاوره، تجهیز و چیدمان هتل‌ها، رستوران‌های اروپایی، آسیایی، دریایی، مدیترانه‌ای، فودکورت‌ها، تالار‌های پذیرایی، آشپزخانه‌های صنعتی، فست فود و کافی شاپ با منطقی‌ترین سرمایه گذاری در کلاس و استاندارد‌های جهانی و بالاترین میزان سود دهی ارائه می‌کند.