تهران - پاسداران

09109290091

09109290091

دستور پخت انواع سوپ ها

دستور پخت انواع سوپ ها

دستور پخت انواع سوپ ها

اگر دوست دارید قاشق خود را در چیزی واقعاً غنی و خامه‌ای فرو ببرید؛ پس سوپ جو و ذرت را امتحان کنید. در این غذا ذرت ماده اصلی است که با کرفس، خامه و کره ترکیب می‌شود. محصول نهایی سوپی ابریشمی و غلیظ است که از انواع سوپ مجلسی خواهد بود.

سوپ مرغ و برنج از همان فرمول اصلی سوپ رشته مرغ پیروی می‌کند. مرغ، کرفس، هویج و پیاز با آب مرغ مخلوط شده و رشته سوپی با برنج جایگزین می‌شود. در نتیجه این تغییر، سوپ سالم‌تر و خوش طعم‌تر می‌شود. برای مقوی‌تر شدن سوپ می‌توان از برنج قهوه‌ای نیز استفاده کرد.

نخود فرنگی شاید چندان محبوب نباشد، اما در سوپ معجزه کرده و خوشمزه ترین سوپ برای مهمانی را به وجود می‌آورد. تهیه این سوپ با سبزیجات تازه و فراوان بسیار خوشمزه و مقوی خواهد بود. بافت سوپ نخود فرنگی شبیه سوپ عدس است. توصیه می‌کنیم سوپ نخود فرنگی را در روزهای سرد زمستانی تهیه کرده و از خواص آن بهره‌مند شوید.

برای کسانی که از بافت غلیظ سوپ لذت می‌برند، سوپ قارچ و خامه یک گزینه عالی است. سوپ قارچ و خامه خاصیت مجلسی و ابریشمی خود را از خامه و نسبت مساوی آرد و کره به دست آورده و طعم عمیق خود را از قارچ بو داده، پیاز، سیر و آویشن می‌گیرد. طرز تهیه سوپ قارچ خانگی را با نوع کنسرو شده آن اشتباه نگیرید، زیرا در نوع کنسروی همه مواد از هم جدا هستند. اگر به دنبال طرز تهیه سوپ خوشمزه برای مهمانی هستید، دستور پخت این سوپ را حتما یاد بگیرید.

سوپ ذرت را می‌توان یک سوپ خوشمزه برای مهمانی دانست که به دلیل استفاده از ذرت و دیگر سبزیجات یعنی سیب زمینی، هویج و سیر خواص زیادی برای بدن دارد. در تهیه این سوپ از شیر، کره و ادویه‌های مختلف نیز استفاده می‌شود. پس از اینکه سبزیجات پخته شدند، آن‌ها را با غذاساز یا گوشت‌کوب می‌کوبند تا به شکل پوره درآید. این سوپ طعم فوق‌العاده‌ای داشته و در زمان کوتاهی آماده می‌شود.

دیدگاه ها ی خود را وارد کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.