تهران - پاسداران

09109290091

09109290091

طرز تهیه انواع غذاهای دریایی

طرز تهیه انواع غذاهای دریایی

طرز تهیه انواع غذاهای دریایی

انواع غذاهای دریایی از جمله غذاهای بسیار مقوی و مفیدی هستند که برای سلامت بدن فوق العاده کارآمد بوده و حتما باید در برنامه غذایی هفتگی جای داشته باشند. به ویژه غذاهای دریایی با میگو، طرفداران زیادی داشته و به لحاظ مواد مغذی و ویتامین‌های موجود، توصیه می‌شوند. همین طور غذاهای دریایی با ماهی در فرم ماهی کبابی، ماهی سرخ کرده، غذاهای با تن ماهی و …؛ همگی بسیار خوشمزه بوده و برای وعده ناهار و شام، مناسب هستند.

با دنبال کردن طرز تهیه غذاهای دریایی حلال، می‌توانید تنوع غذایی عالی در برنامه غذایی هفتگی خود ایجاد کنید. از جمله انواع غذاهای دریایی، می‌توان به باسترمه پلو گرگان، ماکارونی تن ماهی، میگو سوخاری، میگو پفکی، ماهی قزل آلا، ماهی سفید، قلیه ماهی، ماهی کبابی و … اشاره کرد که در همه آن‌ها از انواع ماهی و میگو استفاده شده و با ادویه‌های مخصوص و سبزیجات معطر، طعم دار می‌شوند.

بهترین میگو بازار ایران از آب های آزاد جنوب کشور تهیه می‌شوند. با اینکه شما می توانید انواع میگوهای پرورشی را بازار مشاهده کنید اما کیفیت آن‌ها پایین تر از میگوی طبیعی جنوب است. ما نمی دانیم که چگونه میگوها به صورت پرورشی و یا با چه دقت و کیفیتی رشد می کنند، به همین دلیل تهیه میگوی جنوب را پیشنهاد می دهیم. به هر روی، اگر دسترسی به میگوی جنوب ندارید، میگو پرورشی را خریداری کنید.

دیدگاه ها ی خود را وارد کنید

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.